Gospodarka o obiegu zamkniętym:
od teorii do pr​aktyki

28-29  XI  2024

AGH KRAKÓW

O WYDARZENIU

Szkoła Gospodarki o Obiegu zamkniętym (Szkoła GOZ) to inicjatywa,
której celem jest przybliżanie idei, zasad i metod GOZ, a jednocześnie integracja wokół tego tematu środowiska naukowego, biznesowego i społecznego.
___________
Format konferencji zakłada zarówno prezentacje, dyskusje panelowe, warsztaty i szkolenia.
Tematem wiodącym jest oczywiście gospodarka o obiegu zamkniętym, w bardzo szerokim ujęciu obejmującym m.in. ideę, zasady i modele GOZ, przykłady praktycznych wdrożeń: metod, rozwiązań i produktów, obszary możliwych aplikacji, obecne i przyszłe regulacje, wymagania i oczekiwania ze strony interesariuszy, a także wyzwania i bariery wdrożeń oraz metody ich przezwyciężania.

DO KOGO KIERUJEMY WYDARZENIE?

PRACOWNICY
NAUKOWI
STUDENCI
UCZELNI WYŻSZYCH
PRZEDSTAWICIELE
BIZNESU
PRZEDSTAWICIELE
ADMINISTRACJI

O SZKOLE GOZ 2023

Ubiegłoroczna edycja obejmowała część warsztatowo-szkoleniową dotyczącą formalnych aspektów istotnych dla wdrażania GOZ oraz możliwych szans na rozwój przedsiębiorczości w tym obszarze.
________

W ramach szkoły odbyło się także seminarium pt.: „Symbioza górnictwa i Energetyki we wdrażaniu gospodarki o obiegu zamkniętym, która składać się będzie z dwóch sesji: Sesja I: Gospodarka o obiegu zamkniętym na przykładzie wykorzystania UPS i UPW oraz Sesja II: UPS i UPW w rekultywacji i rewitalizacji terenów przekształconych

ZOBACZ RELACJĘ ZE SZKOŁY GOZ '23
SZKOŁA GOZ 2024